Vítejte na stránkách týmu pracovníku BeneGo s.r.o.

Naším cílem je spokojenost zákazníků, jak v oblasti řešení koupelen, WC, kuchyní, interiérů i exteriérů z keramických obkladových materiálů.


Naše služby zahrnují kompletní servis související s návrhem i realizací.  

 

Zákazník vždy obdrží konkrétní rozpočet a smlouvu. Snažíme se o maximální korektnost jednání.  

Náš tým, s devítiletou praxí, Vám pomůže s výběrem zařizovacích předmětů, tak aby uspořádání koupelny bylo opimální, jak z designového hlediska, tak praktičnosti a technických možností řešeného prostoru.

Obklady a zařizovací předměty jsou vybírány vždy na základě požadavku zákazníka.

Dodavateli obkladů, jsou renomované firmy z České republiky, Polska, Španělska, Itálie a dalších Evropských zemí. Pečlivě vybíráme s kým obchodujeme. Jde nám nejen o dobrou cenu materiálů, ale kvalitu a spolehlivost v dodávkách. 


Vše co si navrhneme jsme schopni i zrealizovat.


Náš tým zahrnuje: návrháře, technického poradce, elektrikáře, instalatéra, topenáře a výborné obkladače.


Jsme plátci DPH. 

 

Věříme, že zařízení, tak důležitých místností pro rodinou pohodu, jako je koupelna, WC, kuchyň a další prostory domu nebo bytu, nemusí být extrémně složité. S námi máte celý projekt pevně pod kontrolou. Dopředu budete vědět, jak bude výsledek vypadat a kolik bude Váš projekt stát.             

 

 

Tým spolupracovníku Benego s.r.o. se těší na setkání s Vámi . Spokojený zákazník je lepší reklama než halasná reklama v mediích.

 

Služby zákazníkům

Za velmi důležité považujeme osobní a hlavně vysoce profesionální přístup k zákazníkovi. Chceme, aby zákazník za své peníze dostal nejen kvalitní zboží, ale aby byl dobře obsloužen. Jsme mu odborným poradcem, ochodním partnerem a zároveň, pokud si to bude přát, zkušeným realizátorem zakázky.Svým klientům nabízíme zboží vysoké kvality, jedinečného designu od renomovaných španělských, italských, polských a českých výrobců obkladů a dlažeb, sanitární keramiky, koupelnového nábytku a doplňků, zrcadel a vodovodních baterií.Zákazníkům poskytujeme kompletní servis služeb zahrnující vše, co je třeba k úspěšné realizaci projektu - od odborného poradenství, pomoci výběru obkladů a dlažeb, zařizovacích předmětů, přes návrh v 3D, až po uskutečnění stavby profesionálmíni řemeslníky.Seznam služeb, které BeneGo nabízí svým zákazníkům:

- zhotovení 3D grafického návrhu - dle požadavků zákazníka, který je v případě zakoupení vybraného zboží zdarma

- zhotovení technického plánu - s rozmístěním sanitární keramiky, zařizovacích předmětů, odpadů, rozvodů vody, jež jsou nutné pro realizaci projektu

- kladečské plány - potřebné pro správnou pokládku obkladů a dlažeb

- poradenství - při výběru obkladů a dlažeb, zařizovacích předmětů, sanitární keramiky, vodovodních baterií, koupelnového nábytku a ostatních předmětů potřebných při realizaci projektu

- realizace zakázky - zednické, obkladačské, instalatérské a elektrikářké práce, jsou prováděny zkušenými pracovníky

- osobní profesionální přístup - nejprve při výběru zboží, ale i v průběhu stavebních prací, až k předání hotového díla zákazníkovi

Vyhledávání

Kontakt

BeneGo s.r.o. Sídlo provozovny (korespondenční adresa ):
Koupelnové studio
Hůrka 1832
Pardubice Dubina 530 12

GPS Loc: 50°2'41.826"N,
15°48'20.119"E

Otevírací doba:
pondělí až pátek:
8:00 - 16:30

sobota: každá lichá
8:00 - 11:00

Sídlo společnosti:
Hůrka 1832
Pardubice 530 12

IČO:275 39 199
DIČ:CZ 275 39 199
- 733 322 908
- 733 322 907

skype:benego pardubice